Prosinec 2006

Take All of Me - Hillsong United

29. prosince 2006 v 3:29 hudba a video
Našla jsem na Google video moc pěkné hudební video od Hillsong United - Take All of Me. Oslovuje mě text písně a hluboce se mě dotýká to, jak opravdově je zazpívaná. Do obrazu videa je dopsaný text v AJ a překlad (nevím, do kterého jazyka). Inspirovalo mě to k pokusu o překlad do češtiny - najdete ho spolu s původním AJ textem dole pod videem.

Audio Nový zákon ke stažení

19. prosince 2006 v 18:45 mozaika
Audio Nový zákon NBK už je k dispozici ke stažení v různých formátech a velikostech na PLAY.CZ

Vánoční cukroví

15. prosince 2006 v 11:45 recepty
Tady je pár receptů na některé moje oblíbené druhy vánočního cukroví:

RADIO BIBLE

12. prosince 2006 v 22:50 dobrá zpráva
Audio Nový zákon sice stále ještě není k dispozici ke stažení, zato jsem se ze stránek NBK dozvěděla o internetovém rádiu
kde si ho můžete poslechnout. Je to jediný program, který se na tomto rádiu vysílá.


Dobrá zpráva

7. prosince 2006 v 21:31 dobrá zpráva
Je tu někdo, kdo tě miluje. Bůh, který stvořil svět. V Bibli je napsáno, že: "Bůh tak miloval svět, že dal svého jednorozeného Syna, aby žádný, kdo v něj věří, nezahynul, ale měl věčný život. Bůh neposlal svého Syna na svět, aby svět odsoudil, ale aby svět byl skrze něj spasen." (Jan 3:16,17) Bůh tě miluje. Můžeš ho poznat. To, co nám brání setkat se s Bohem je hřích = naše provinění, naše špatnosti. Když zůstaneme v hříchu, čeká nás věčná smrt. Ale Ježíš, Boží Syn, vzal na kříži naše provinění na sebe, zemřel místo nás. Kdo v něj věří, může prosit Boha, aby mu odpustil a On mu odpustí.

Známé osobnosti čtou Nový zákon

2. prosince 2006 v 14:33 | petrav |  mozaika
Audio Nový zákon v podání Petra Formana, Jana Potměšila, Josefa Somra a dalších známých osobností byl nedávno dokončen a brzy by měl být k dispozici ke stažení z internetu. Přestože jde o opravdu profesionální nahrávku, dokonce s hudebním doprovodem, je Audio Nový zákon volně šiřitelný.
Pokud by se vám nechtělo stahovat si ho z internetu, je možné si ho také koupit jako komplet 19-ti CD za 299,- Kč, tj. za cenu nákladů na vydání a distribuci, v prodejnách Levné knihy. Více se můžete dozvědět na stránkách NBK (nadační fond Nové Bible kralické) a také si tam můžete poslechnout ukázku.
Měla jsem možnost slyšet i další ukázky a protože se mi líbí, chystám se, že si ho pořídím.