Křesťanská fotosoutěž

8. října 2006 v 22:33 |  události aneb co se dělo, děje, bude dít
Ještě několik dní zbývá do uzávěrky křesťanské fotosoutěže, takže pokud jste o soutěži nevěděli, ale chtěli byste se zúčastnit, nebo jste jen zatím nestihli fotografie poslat, neváhejte.
Údaje o soutěži uvádím tak, jak jsem je našla v Životě víry č. 7-8/2006:
Téma: "To světlo ve tmě svítí a tma je nepohltila." (J 1,5)
Úkolem je vytvořit snímek (nebo minisérii snímků) k některému z biblických veršů, které se vztahují ke světlu. Text (popisek) může být vložený ve fotografii nebo jen jako název fotografie. Fotografie (maximálně 5) zasílejte spolu se svým jménem a komentářem do 15.října ve formátu JPG (maximální velikost jedné fotky 0,5 MB) buď e-mailem na soutez.fotky@seznam.cz nebo na CD na adresu Dana Navrátilová, Zelená 7, 779 00 Olomouc.
Fotografie budou zveřejněny na internetu, kde také bude možno pro jednotlivé soutěžící hlasovat. Kromě toho budou snímky hodnoceny porotou. Vyhlášení vítězů proběhne v polovině listopadu na celocírkevním srazu mládeže AC, kde také bude malá přehlídka vaší tvorby. Z fotografií bude podle možností vytvořena putovní výstava pro použití v kulturních střediscích, ve školách, ve sborových domech atd.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama